Bazi – Czarne Światło (okładka, tracklista)

Bazi – Czarne Światło Brain Dead Familia prezentuje kolejną premierę! Już 18 grudnia 2015 roku spadnie na Was „Czarne Światło”. Ten mroczny i nieprzewidywalny projekt przygotowywany był w tajemnicy przez trzy osoby powiązane z krakowską ekipą Hipocentrum. Głównym sprawcą zamieszania jest Bazi, autor mixtape’u „Sprawdź to gówno”, znany m.in. z gościnnych występów u PeeRZeta i Kojota oraz z wielu lokalnych imprez.

Za warstwę muzyczną odpowiada niezawodny TMK Beatz, którego bity śmiało mogą równać się z czołówką polskich beatmakerów. Całości dopełnia człowiek-zajawka, DJ Noriz, który zwiedził całą Polskę wzdłuż i wszerz nabierając doświadczenia u boku wiodących polskich wykonawców.

Połączenie sił tej trójki zaowocowało mocnym, w pełni dopracowanym materiałem, który już 18 grudnia uderzy w całą Polskę. Na „Czarnym Świetle” ciężkie, braggowe linijki przeplatają się z mrocznymi storytellingami, które dzięki basowemu wokalowi Baziego przenoszą słuchacza w całkowicie inny wymiar. Odwieczna dbałość o technikę, łączenie słów w długie i skomplikowane combosy oraz gościnne występy min. członków Hipocentrum i Patokalipsy dopełniają obrazu całości, który jawi się jako jeden z najbardziej oryginalnych projektów roku 2015.

Album w formie preorder możesz zakupić w sklepie VULGARUS.PL
http://vulgarus.pl/kolekcja/bazi-preorder

NAJNOWSZY WIDEOKLIP: https://www.youtube.com/watch?v=kiDyLru2rZ4

TRACKLISTA:
1. INTRO
2. WITAMY NA CZARNY ŚWIETLE
3. ASYLUM
4. ODBICIE
5. CZAS W KOŃCU POKAZAĆ
6. CHORĄGIEWKI FEAT. PEERZET, KOJOT
7. ŚMIERĆ
8. CZARNE ŚWIATŁO
9. 4 POKOJE
10. Y.D.O.M
11. CZARNY HUMOR FEAT. ERIPE, KOJOT, PENX
12. MASTER
13. ZJEM CIĘ 2
14. WIDZĘ TO FEAT. ŁASUCH, DELEKTA
15. PIERDOLĘ POLICJĘ!
16. ZNOWU CIĘ BUDZĘ

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.