Bombersky & Shagzi – LilNewYorK 2016

Bombersky & Shagzi - LilNewYorK 2016Truecats Label oraz Bombersky & Shagzi mają przyjemność zaprezentować debiutancki album Bombersky / Shagzi ? „LilNewYork” 2016.

„LilNewYork” – to album o wielkich marzeniach małych ludzi, w formie tradycyjnego przekroju twórczości. Dwóch młodych mc’s wywodzących się z leszczyńskiego podziemia, którzy swą przygodę z rapem zaczęli na przełomie roku 2011/2012, przy współpracy z producentem Mike Mazetick z wytwórni TRUECATS stworzyli materiał w palecie od mocnej braggi do refleksyjnych życiówek.

Elementem spajającym płytę jest brzmienie podkładów w swoim klasycznym stylu. Natomiast wątkiem lirycznym który przewija się najczęściej jest miasto w którym Bombersky i Shagzi żyją i tworzą ? Leszczyny, swoisty Mały Nowy York południowej Polski. Za tego typu formę odpowiada poczucie szacunku do historii tego miejsca i fakt, że to tutaj zbierają swoje inspiracje oraz przeżywają swoje przygody.

Za kwestie muzyczne, techniczne oraz oprawę graficzną odpowiedzialna była wytwórnia TRUECATS ostatnio prężnie promująca swój Label, natomiast oprawę wizualną stworzył Mikouay Montage, który wykonał MashUp?y do singli oraz klip promujący cały album.

Płyta składa się z 10 numerów, znajdują się na niej również 3 single, z którymi można było zapoznać się już wcześniej z racji zapowiedzi płyty.

Tracklista:
1. Bombersky & Shagzi – Energia ( Singiel )
2. Bombersky & Shagzi – Ułożeni ( Singiel )
3. Bombersky & Shagzi – Konsekwencje ( Singiel )
4. Bombersky & Shagzi – The only
5. Bombersky & Shagzi – Nie dla zabawy
6. Bombersky & Shagzi – Chcieli uczyć mnie rapować
7. Bombersky & Shagzi – Jeszcze będzie czas
8. Bombersky & Shagzi – Reprezentant
9. Bombersky & Shagzi – Paulo Coelho ( BONUS TRACK )
10. Bombersky & Shagzi – S-S ( BONUS TRACK )

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.