donGURALesko – Trochę Czasu (robo3kz remix)

donGURALeskoSZPADYZOR RECORDS ma przyjemność zaprezentować pierwszy oficjalny remix utworu TROCHĘ CZASU z najnowszej płyty donGURALesko – PROJEKT: JEDEN Z ŻYCIA MOMENT wzbogacony o nową wersje teledysku. Autorem remixu jest grupa ROBO3KZ (Taek Style, Julas, Nu-Sikk).

Teak Style znany szerzej nie tylko hiphopowej publiczności jako Dj Taek – urodzony z płytą winylową w dłoni. Prezenter poznańskiej Planety FM, którego cięcia można usłyszeć na wielu płytach hiphopowych.

Julas – prekursor mocno elektronicznych brzmień w polskim hiphopie. Namacalnym na to dowodem jest płyta „Syntetyczna Mafia”, która okazała się ogromnym sukcesem na polskim rynku. Na co dzień zajmuje się miksem i masteringiem płyt.

Wraz z Nu-Sikk’iem znanym z projektów osadzonych na muzyce elektronicznej, ale obracającym się w szerokim spektrum gatunków muzycznych mocno wkręcony w temat „kreowania dźwięku”.

Jaki jest efekt starcia się tych 3ch światów? Eksperymentalne podejście do muzyki, mierzenie się z nowymi projektami oraz próba stworzenia czegoś nowego i świeżego.

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.