Faust – Evviva L’Arte (info)

Faust - Evviva L'Arte Nowy projekt podziemnego rapera Fausta. Krążek będzie zawierał siedem kawałków. Będzie można na nim usłyszeć kawałki old-school’owe jak i trueschool’owe. Premiera rusza 15 Grudnia 2016r.

Planowo kawałki będą się pojawiać co tydzień. Do jednego z kawałków zostanie zrealizowany klip. Wszystkie sceny zostały nakręcone w Olkuszu, skąd pochodzi Faust.

Przedpremierowo będzie można usłyszeć cały materiał 09 Grudnia w Olkuszu w Pub Arena, gdzie Faust wraz z DJ-em Pitim grają koncert.


W powstanie EP zaangażowało się kila osób:
Majzone – producent.
Bartophoto – autor zdjęcia na okładkę.
Marcin Kulak – grafika, montaż.
StorkSounds – mix, mastering

Traklista:
01. Podziemie
02. Kalejdoskop [KLIP]
03. Apollo 18
04. Evviva L’Arte
05. System ft. Laska, Udi
06. Jest nas dwóch tu
07. Niebo

Faust: Reprezentant Olkuskiej sceny hip-hopowej. Raper zaczął swoją działalność w 2012 roku. Od tego czasu na jego koncie przewinęło się wiele kawałków. Jak dotąd Faust współpracował z wieloma raperami wydającymi swoją twórczość w „podziemiu”. Na jego koncie widnieją dwie EP-ki, mixtape w duecie z innym Olkuskim raperem – Laską, oraz dwie płyty LP. Aktualnie, wspomniane materiały nie są dostępne w wersji odsłuchowej. Jedyny materiał jaki jest dostępny w odsłuchu to kawałki znajdujące się na kanale w serwisie YouTube oraz SoundCloud. Jest też pomysłodawcą i głównym wykonawcą projektu: „Panaceum” w który zaangażowali się lokalni skaterzy. Jak na razie „Panaceum” doczekało się premiery krótkiego kawałka, jednak na 100% projekt będzie kontynuowany.

Zainteresowanych zapraszam na stronę Faust na Facebook’u:
https://www.facebook.com/FaustHH/
Oraz na kanał w serwisie YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCWv4nLXpmaiQxpFRlUUqqxw

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.