Greg & AeSPe – Chcę tu zostać, daj mi powód bym nie upadł znowu

W oczekiwaniu na album AeSPe – Per aspera ad astra, który ukaże się w tym roku, w ramach akcji MaxFloLab wytwórni MaxFloRec ( również w limitowanej wersji fizycznej ), chcielibyśmy zaprezentować, krótką, spontaniczną EP.

W 5 dni, powstało 5 bitów, wyprodukowanych przez AeSPe (Bio http://maxflo.pl/AeSPe.html), rapera i producenta z Dąbrowy Górniczej, do których w kilka dni napisaliśmy wraz z Gregiem, raperem z Sosnowca, teksty i zrealizowaliśmy cały materiał w studio9.

Koncepcja EP, to 5 utworów, których połączone tytuły tworzą jedno zdanie: „Chcę tu zostać, daj mi powód bym nie upadł znowu”. Jest to jednocześnie tytuł całej EP. Po raz pierwszy oby raperów usłyszeć można na trapowym nowoczesnym bicie, ale znajdują się tu utwory w klimacie, do którego przyzwyczaili przez kilka lat wspólnych projektów, swoich odbiorców, a więc klasycznych perkusji, melodii i szczerego przekazu.

Całość EP do pobrania za free na FB https://www.facebook.com/aespeoficjalnie/

Możesz dodać komentarz do tego wpisu - dodaj komentarz.


Dodaj komentarzAby dodać komentarz rozwiąż zadanie matematyczne :) 5! [wpis odpowiednią liczbę] * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.