Kiu Fiu – Szukając Boga

Kolejny klip pochodzący z krążka reprezentanta Esdwadethugz – Kiu Fiu. Album : „J.A.N. ( Jebane Alko Narko )”, jest jego lirycznym rozliczeniem się, z rozdziałem życia o tym samym tytule. Jest to kompilacja utworów powstałych w ostatnich latach, która dzięki warstwie tekstowej stanowi spójną całość, silnie nawiązującą do tytułu .

Większość utworów napisana została już w okresie „Esdwadetoxu”, czyli trzeźwości która od roku 2009 trwa do dziś. Jednak na płycie znajdują się również 4 utwory napisane jeszcze w okresie „Alkonarko”, z dopisanymi później zwrotkami.

Ten album to kilkuletnia podróż ku trzeźwości, przedstawiona za pomocą 15 szczerych, refleksyjnych ale też dosadnych czy bujających kawałków, opowiadających o życiu trzeźwego alkoholika i narkomana, który podąża jedyną właściwą dla siebie drogą. Płytę która ukaże się 24 listopada 2016 r. jak dotąd promują klipy „Od kołyski aż po grób” z gościnnym udziałem Azeta, „Przebudzenie” oraz „Geneza”

Na płycie można usłyszeć takich artystów jak: Pepperonix, Marlena Patynko, Azet, Patrixson, Epizot czy Waldez SWS. Produkcją bitów zajęli się: Afubeats, Dziara ONK, Sołtys, Lukas_Lbr, Nest Beatz, W!Beat, Ślimak, Moro.

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.