Masta Ace i Marco Polo zapraszają do Wrocławia 22.05.2016r.

Masta AceMasta Ace i Marco Polo zagrają 22 maja we wrocławskim klubie Alibi. Wraz z headlinerem wystąpi również Stricklin. Masta Ace i Marco Polo zapraszają osobiście na to wydarzenie. Zobaczcie promo video.

Koncert odbywa się w ramach europejskiej trasy, promującej album rapera ?The Falling Season?. Impreza odbywa się pod hasłem Before Rap Stacja Festiwal. Start o godzinie 20:00. Bilety dostępne są na Biletomat.pl.

Masta Ace to legenda nowojorskiego rapu, znany m.in. z klasyków Beatiful, Born to Roll, Good Ol? Love czy Nostalgia. Stawiany w rankingach obok postaci takich jak Rakim, Big Daddy Kane czy Slick Rick, Ace udowadnia, że wciąż pozostaje w świetnej formie, od dwóch dekad dostarczając klasycznych brzmień fanom na całym świecie.

Autor ?Disposable Arts? i ?A long hot summer? powraca z solidną dawką zaangażowanych tekstów oraz celnych refleksji, okraszonych tłustymi bitami, muzycznie nawiązując do klimatu Nowego Jorku lat 90?.

Raperowi w trasie towarzyszyć będzie kanadyjski producent Marco Polo, znany polskim fanom przede wszystkim ze współpracy z O.S.T.R. Ich wspólny album ?Katargina? uzyskał status złotej płyty już w przedsprzedaży.

Na suportach pojawią się przedstawiciele wrocławskiej sceny hip-hopowej: One Man Army, Blasq, Jot, Antone & OBW, Inkaust, Motyv Sqad 9liter i The Spontanz Live Band. Bilety dostępne są w cenie 30 zł (pierwsza pula do wyczerpania) oraz 35 zł (druga pula w przedsprzedaży) na Biletomat.pl. W dniu koncertu bilety dostępne w klubie w cenie 40 zł.

Zaprasza KREAM.

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.