Paulina Czapla / The Ostprausters – Twoje Życie, Twój Soul

Paulina Czapla / The Ostprausters „Twoje Życie, Twój Soul” – tak zatytułowany został wspólny singiel Pauliny Czapli i formacji The Ostprausters. Do nagrania powstał już teledysk, za który odpowiedzialny jest Artur Kowal.

Tekst do piosenki napisali członkowie The Ostprausters, Paweł Kruszewski i Bartosz Ornoch. Do wykonania zaprosili wokalistkę, która z muzyką związana jest od najmłodszych lat – Paulinę Czaplę. Artystka znana jest z takim programów jak „Od przedszkola do Opola”, „X-Factor”, „Szansa na sukces” czy „Must Be The Music”. W tym ostatnim doszła do finału. Na scenie wspierała już m.in. Edytę Górniak, Michała Bajora oraz Jana Pietrzaka. Obecnie całą swoją energię poświęca na pisanie autorskich utworów utrzymanych w klimatach pop, soul, jazz i r&b.

The Ostprausters to natomiast hip-hopowy duet z Trójmiasta, który zasłynął utworem nagranym wraz z Sarsą, a zatytułowanym „W serca bicie” (https://www.youtube.com/watch?v=n9BEQONHlV8). Inna kompozycja raperów, w której można usłyszeć Magdalenę Baś – „List” – trafiła na listy przebojów (m.in. Radia Eska).

Singiel „Twoje Życie, Twój Soul” jest dostępny w serwisach z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/PaulinaCzaplaTheOstpraustersTwojeZycieTwojSoul/

Możesz dodać komentarz do tego wpisu - dodaj komentarz.


Dodaj komentarzAby dodać komentarz rozwiąż zadanie matematyczne :) 5! [wpis odpowiednią liczbę] * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.