Pezet & Małolat – Live In 1500m2 (odsłuch albumu)

Pezet & Małolat - Live In 1500m2Wytwórnia KOKA BEATS z dumą prezentuje dwupłytowy album Pezet & Małolat – Live in 1500m2 którego możecie posłuchać za darmo i legalnie na kanale YouTube wytwórni.

Wydawnictwo składa się z płyty CD i DVD. Na CD znajduje się przekrój najbardziej popularnych utworów z dyskografii artystów, w zupełnie nowych aranżacjach. DVD zawiera materiał z prób, fragmenty koncertu i wywiad z artystami, w sumie ponad 2 godziny oglądania!

Na krążku znajduje się 14 utworów gdzie obok 5 numerów z Dziś w moim mieście pojawią się także takie klasyki jak Re-fleksje, Ukryty w mieście krzyk, Rap z Boiska czy Noc i Dzień, co wspólnie daje wypadkową w postaci swoistego albumu the best of. Płyta została zarejestrowana w stołecznym klubie 1500m2 podczas koncertu w całości zagranego na żywych instrumentach, klasyczne kawałki zostały wykonane w nowych aranżacjach na perkusji, gitarach i klawiszach. Materiał z tego wydarzenia zarejestrowany został zarówno na potrzeby płyty audio jak i płyty DVD zawierającej oprócz fragmentów koncertu osobisty wywiad z artystami.

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.