Pierwszy – Seven II (info, okładka)

Pierwszy – Seven II Pierwszy – młody artysta, kompozytor, ale przede wszystkim wokalista. Patryk jest absolwentem szkoły muzycznej, klasy fortepianu. Na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Mimo młodego wieku miał okazję uczyć się od najlepszych. Ubiegłego roku ukazał się album zatytułowany „SEVEN”.

Mamy przyjemność zapowiedzieć premierę najnowszego albumu pt. „SEVEN II”. W albumie znajdzie się siedem utworów całkowicie skomponowanych i wykonanych przez Pierwszego. Premiera pierwszego teledysku do utworu „Dostęp” nastąpi 6 grudnia. Tego dnia ruszy również internetowa sprzedaż albumu.

Muzyk o swoim materiale mówi: „SEVEN II jest większym sukcesem niż mogłem sobie to wyobrazić. Nie chodzi o to, czy jego sprzedaż liczona będzie w tysiącach, lecz o fakt, że osiągnąłem kolejny etap w mojej muzycznej karierze. SEVEN II prezentuje totalnie odmienny rodzaj muzyki, nie można przypisać jej do jednego gatunku. Premiera pierwszego utworu zatytułowanego DOSTĘP już w Mikołajki”.

Z zainteresowaniem czekamy na premierę, a o wszystkich informacjach będziemy informować Państwa na bieżąco.

YOUTUBE: www.youtube.com/PierwszyTV
FACEBOOK: www.facebook.com/PierwszyTV
INSTAGRAM www.instagram.com/PierwszyTV

Możesz dodać komentarz do tego wpisu - dodaj komentarz.


Dodaj komentarzAby dodać komentarz rozwiąż zadanie matematyczne :) 5! [wpis odpowiednią liczbę] * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.