PNP – Piątek trzynastego

PNPPiątek trzynastego jest to pierwszy singiel nadchodzącej płyty gnieźnieńskiego składu PNP. Płyta nosić będzie nazwę Ruszamy ten proces i światło dzienne ujrzy w kwietniu 2012 roku. Produkcja muzyki do utworu zajął się Nash, natomiast mix i mastering to dzieło Fugol’a. Okładka Filip S.

Na płycie usłyszeć będzie można kilku gości z lokalnej sceny jak i kilku z sceny znanej szerszemu gronu. Produkcją płyty zajął się przede wszystkim jeden z członków PNP czyli Nash. Poza jego bitami usłyszeć będzie można bity takich producentów jak UBbeatz, M’nM, Mello, DonDe.

PNP powstało w 2006 roku, na swoim koncie mają dotychczas jedną płytę, wydaną w 2007 roku oraz singlowy track Pij Nie Pierdol wydany w 2010 roku. Ostatnimi czasy gościnnie udzielili się między innymi na płycie „Kampania braci” W.Z.P. oraz „Usłysz głos ciszy” Jagusia.

Zespół składa się z dwóch osób: Nash’a (raper/producent) oraz ZML’a (raper). Nash jako producent zajął się produkcją bitów dla Racy, PeeRZet’a, Problem’a, Jagusia i wielu innych. Z solowej działalności jako raper wydał singiel Terminy z gościnnym udziałem Racy. ZML prócz działalności w PNP ma na koncie POMATURALNY MIXTAPE NA PIĄTKE nagrany wraz z Pajkim. Solowo może pochwalić się takimi singlami jak Patrz po poczach z gościnnym udziałem Gingera czy Między nami.

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.