PTP powraca z nowym albumem!

Ulice Tego Słuchają vol. 2Najnowszy album toruńskiej formacji PTP zatytułowany został „Ulice Tego Słuchają vol. 2”. Materiał, który właśnie ujrzał światło dzienne, jest wydawnictwem dwupłytowym ? pierwszy dysk to reedycja kultowego krążka z 2008 r., „Ulice Tego Słuchają vol. 1”, drugi zawiera natomiast premierowe nagrania.

Wśród gości znaleźli się m.in.: Peja, Organek, Kaczor, Borixon, Kajman, Paluch, Gural („UTS 1”) oraz Białas, Dejwid, Kaen czy Sobota („UTS 2”).

Jak mówią sami twórcy:
– Płyta „Ulice Tego Słuchają vol. 2” to przede wszystkim ukłon w stronę naszych fanów, którzy są z nami od samego początku, jednocześnie mamy nadzieję, że album zainteresuje też tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z takim brzmieniem, a które my wprowadziliśmy na polski rynek już w 2005 roku. Wtedy to powstały pierwsze numery na nasz pierwszy nielegal zatytułowany „Toronto Crunk Style”.

Niewątpliwym atutem nowego krążka jest fakt, że został on nagrany w większości w pełnym składzie: Piotr „Zelo” Zelazkiewicz, Radosław „Luba” Lubiński, Kamil ‚Zawik” Zawidzki, Kamil ‚Brożas” Brożek oraz Paweł „Buczer” Buczkowski.

– Po kilku latach i wielu życiowych perturbacjach postanowiliśmy ponownie w pełnym składzie zamknąć się w studio i zrobić kawał dobrej muzyki ? dodają raperzy.

Najnowszym singlem promującym wydawnictwo jest nagranie „Co jest pięć”. Do utworu, który wyprodukował Świerzba, powstał właśnie teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=mYAlrnuGarw

Już 10 marca br. fani PTP z Torunia i okolic będą mieli okazję osobiście porozmawiać z członkami formacji. Tego dnia o godz. 17 w salonie Empik Toruń Starówka odbędzie się spotkanie, podczas którego będzie można kupić album, zdobyć autografy czy zrobić pamiątkowe zdjęcia. Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/229307487533880/. Zapraszamy!

Album dostępny:
– w salonach Empik
– empik.com http://www.empik.com/ulice-tego-sluchaja-volume-2-ptp,p1138141865,muzyka-p
– Allegro http://allegro.pl/ptp-ulice-tego-sluchaja-vol-2-2-cd-preorder-i6727761734.html
– SoulShop http://soulrecords.pl/sklep/albumy-fizyczne/27-ulice-tego-sluchaja-volume-2-cd.html

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.