Rychu Peja Solufka klub Basen WWA 18.04.2015

Rychu Peja Solufka klub Basen WWA 18.04.2015 Start: 22:00
Bilety: 35/45pln

Miejsca sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Saturn oraz online: biletomat.pl, evenea.pl, ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl

Organizator: BASEN
SLUMILIONER TOUR 2015 PEJA SOLUFKA

PEJA, jeden z prekursorów prawdziwego ulicznego rapu w Polsce, dwukrotnie dzielący scenę z legendą gatunku Ice-T wystąpi 18 kwietnia w warszawskim Basenie!

Peja zdobył (w koperacji z DJ Decks’em jako Slums Attack) nagrodę Fryderyka w kategorii najlepsza płyta hip-hopowa 2002 roku. To również założyciel niezależnej wytwórni płytowej RPS Enterteyment (zrzeszającej ponad 20 artystów) i współpzałożyciel marki odzieżowej Terrorym.

Od ponad dwudziestu lat tworzy wersy i regularnie wydaje płyty (dziesięć wydawnictw osiągłneło album złota). Koncertuje nie tylko w Polsce, ale również na Wyspach i za Oceanem. Podczas najbliższej serii koncertów (które swoim zasięgiem obejmą Wielką Brytanię, Irlandię jak również Holandię) zostanie zaprezentowany m.in. materiał z ostatniej płyty „Książę aka Slumilioner”, której tytuł najlepiej odzwierciedla długą drogę artysty „od zera do bohatera” stając się niezaprzeczalnie jednym z klasyków polskiego hip-hopu.

Więcej na: http://artbasen.pl/pl/i.0.id.168.0/rychu-peja-solufka.html

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.