SKAM – Wiesz o co chodzi? (PROMOMIX)

SKAMGrupa SKAM powstała na przełomie lat 1998/99, obecny skład to mc?s: Bojo, Wojtas, Kędzior i producent Gruby. Pierwszy oficjalny nielegal jako SKAM powstał w 2000 r. bez nazwy, w 2005 światło ujrzał kolejny nielegal pt. Złota Młodzież, a roku 2009 i 2013 nagraliśmy kolejne dwa mixtejpy jako SKAM.

W międzyczasie rok 2006 i 2009 producent Gruby nagrał dwa kolejne nielegale jako członek grupy STEROTHEIZM (UK) i solowy projekt instrumentalny jako PI (2007) Dla wszystkich dla nikogo.

Jeżeli chodzi o nowy album SKAM pt. Wiesz o co chodzi? jest to dla nas klasyczna kombinacja 15 utworów z udziałem kilku gości których zaprosiliśmy do współpracy m.in. Dj.Sokół (Szkocja) jak również dwóch angielskich raperów Neaality i Doug’e Ruben. Na krążku znajdziecie również amerykańską wokalistkę Camille Carollina która udzielała się gościnnie na albumie Faith Evans.

Album Wiesz o co chodzi? praktycznie w całości został wyprodukowany w oparciu o żywe brzmienia, co było głównym założeniem producenta. Album będzie dostępny w formie fizycznej jak również digital, a planowana premiera to marzec 2014. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalnej stronie: facebook.com/skamloc. Jeżeli chodzi o tematykę krążka tę kwestię pozostawiamy dla słuchaczy, ich opinia i to w jaki sposób materiał zostanie odebrany będzie najlepsza i najczystsza formą weryfikacji. Pozdrawiamy SKAM.

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.