Solar Białas ? Blakablaka Tour Chojnice Koszalin

Solar Białas ? Blakablaka Tour Chojnice KoszalinKoncerty Solara i Białasa (SB Maffija) w najbliższy weekend w Chojnicach oraz w Koszalinie (09.06. i 10.06.2017 r.). Już w najbliższy weekend, czyli 9-ego i 10-ego czerwca br. (piątek i sobota), odbędą się koncerty Solara i Białasa (SB Maffija) w dwóch miastach – w Chojnicach (woj. pomorskie) oraz w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie). Długo oczekiwane koncerty jednego z najbardziej znanych w Polsce duetów hip-hopowych w Polsce odbędą się w Geneza Music Club (Chojnice) oraz w JAZZBURGERCAFE (Koszalin).

Na chojnickiej scenie oprócz głównych gwiazd wieczoru zagrają: Lolu, Rymson, Młody Dave, Szymi Szyms oraz Hill Records z Łodzi, a imprezę poprowadzą: DJ Te i MC Brzydki, natomiast w Koszalinie zagrają także: Dziuny, Szymi Szyms, Lazy Carter’s oraz Hill Records.

Koncerty Ojców założycieli SB Maffija słyną z niezwykłej energii scenicznej, więc tym bardziej Was zapraszamy i polecamy przybycie!

Zapamiętajcie 09.06.2017 r., Geneza Music Club w Chojnicach oraz 10.06.2017 r., JAZZBURGERCAFE w Koszalinie!

BIO:
Solar i Białas to jeden najsłynniejszych duetów na polskiej scenie hip-hopowej. Współpracę ze sobą rozpoczęli w 2008 r. Solar reprezentował wtedy ekipę NieMaBata, której był współzałożycielem. Białas zaś kojarzony był z szyldem TylkoTłusto. Na pierwsze efekty tej kolaboracji nie trzeba było długo czekać? jako duet Solar/Białas wprowadzili swoją produktywność na rzadko spotykany w artystycznym świecie poziom. W ciągu zaledwie 4 lat wprost zasypywali swoje wciąż powiększające się grono odbiorców kolejnymi albumami (ośmioma w ciągu 4 lat).

W 2009 ukazał się ich pierwszy wspólny projekt ?Na Czczo Mixtape?. Już wtedy obydwaj byli doskonale znanymi w środowisku Freestylowcami, zasłużonymi na polach bitew w całym kraju. Obaj wielokrotnie zdobywali na nich wysokie miejsca w tym również na najbardziej prestiżowych turniejach w Polsce : (m.in. : WBW, WOW, WBS, BFB).

W 2015 Solar i Białas publikowali serię utworów (Białas określając je mianem ?KlikKlaków?, Solar ?Iskier?). Obie serie pod koniec 2015 r doczekają się wydawnictwa w wersji fizycznych nakładem powołanego do życia Labelu SB Maffija. Solar/Białas pracują również nad kolejnym wspólnym albumem który ukaże się w 2016. Zaś jeszczew grudniu 2015 Białasa wydaje swój solowy debiut nakładem wytwórni StepRecords. W międzyczasie powstaje również mixtape pod szyldem SB Maffija angażujący w różnym natężeniu wszystkich członków ekipy.

Bez wątpienia duet Solar / Białas odciska wyraźny znak na całej scenie. Przez jednych uwielbiani, nienawidzeni przez innych z pewnością sprawiają że ciężko przejść obok nich obojętnie. Nie podlega też już żadnej wątpliwości że swoją tytaniczną pracą stali się czołówką Polskiej rapowej sceny. Wielokrotnie udowadniali to będąc w podziemiu, kolejne projekty będą umacniać ich pozycję w Mainstreamie. A oni będą podtrzymywać swoje przekonanie, że poza miejscem do którego wzrok obecnie aktywnych raperów w ogóle sięga, jest jeszcze dużo miejsca dla? SB Maffija!

Źródło: Rap Genius Polska / https://genius.com/artists/Solar-biaas

https://www.youtube.com/watch?v=dGZmNRMjIRk
https://www.youtube.com/watch?v=F-x5HIQPwaA
https://www.youtube.com/watch?v=hs5_GR2hZfE
https://www.youtube.com/watch?v=6QwCxDBAcC8

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.