Tego lata Wasze serca skradnie „Afrodyta Ponętna”

Afrodyta Ponętna„Afrodyta Ponętna” jest drugim singlem potwierdzającym dobrze rokującą współpracę 26-letniego rapera ACE z trójmiejskim labelem Soul Records. Za produkcję muzyczną nagrania, mix i master odpowiada sam wykonawca.

ACE pochodzi spod Krakowa. Raper i producent muzyczny na scenie działa od 2005 r. Na swoim koncie ma dwa albumy, w tym jeden wydany pod inną ksywką oraz płytę stworzoną wspólnie z raperem o pseudonimie Atrybut (Arektrix & Atrybut – Manufaktura Dźwięku).

Jak zaznacza ACE, nie skupia się on jednak na tworzeniu pełnych krążków, a na singlach, nad którymi może popracować dłużej, co w konsekwencji przynosi ciekawsze i bardziej dopracowane efekty. Nie neguje również możliwości powstania kolejnego pełnowymiarowego materiału w przyszłości:

Ciężko w życiu jest mi pogodzić pracę, hobby, które nie ogranicza się do jednego, życie rodzinne, a tym bardziej cały proces produkcyjny moich numerów. Jeszcze przyjdzie czas na longplay ? mówi ACE.

Pierwszym owocem współpracy ACE z Soul Records był utwór ?Przeciwległe brzegi” nagrany wspólnie z Kenny’m z The Ostprausters (https://www.youtube.com/watch?v=khEu27RKS1o).

?Afrodyta Ponętna” na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vwXfTvo0n-Y

?Afrodyta Ponętna” w serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/AceAfrodytaPonetna/

Wav do pobrania: https://www.dropbox.com/Ace-Afrodyta ponętna.wav

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.