To znowu BCZ: Trzy single, limitowany preorder

To znowu BCZAgencja artystyczna Pull Up prezentuje trzy single, promujące najnowszy album łódzkiego rapera Mateusza „BCZ” Buczkowskiego pt. „To znowu BCZ”.

Po świetnie przyjętym poprzednim krążku z 2013 roku, w powstawaniu którego udział brali m.in. Zeus, czy B.R.O oraz po ponad 100 zagranych koncertach w kilkudziesięciu polskich miastach BCZ powraca z nowym materiałem, absolutnie różnym od poprzedniego. Premiera całości już 30.05.2015!

Produkcją utworów „Więcej”, „Nie mam miejsca jak dom” oraz „Plan B”, jak i całego albumu zajął się Łukasz Dulski, realizacją, miksem i masteringiem Łukasz „Da Hill” Gnieciak (Hill Records). Grafika to zasługa GOUDA WORKS.
Odsłuchaj trzy single z „To znowu BCZ” na kanale Rap w Polsce: https://www.youtube.com/watch?v=tB_vpSbhotk&list=PLkyGccVVXoy6fIunWj6a3M_07MXYpGuHu&index=3

Powstaje także limitowana wersja fizyczna krążka (100 szt.), można go zamawiać mailowo w formie preorder: mateusz@lodzkirap.pl (15 PLN/szt. + koszty wysyłki)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słuchacza w XXI wieku, album „To znowu BCZ” będzie dostępny na takich platformach cyfrowych, jak Empik.com, iTunes, Deezer, Spotify, czy Google Play.

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.