Wywiad z Onarem (listopad 2011) – części 2

Przed Wami druga część naszego premierowego wywiadu z Onarem w której nadszedł czas na poruszenie dość kontrowersyjnych kwestii.

Co Onar myśli o gościnnym udziale legendarnego Platoona z Trials X w „A Pamiętasz Jak?” Czy rozmawia z Numerem? Jak z perspektywy czasu zapatruje się na beef z Tede? Czy istnieją szanse na nagranie przez Niego numeru z Tede w najbliższym czasie? Czy ma żal do Pezeta za wspólny numer z niegdysiejszym oponentem? Skąd wzięły się internetowe plotki, które mówiły, że „Dorosłem Do Rapu” miało być wydane w Wielkie Joł? Czy numer „Hipokryci” powinniśmy traktować jako przytyk w stronę takich osób jak Jędker?

Czy „DDR” należy traktować jako koncept album? Kto był odpowiedzialny za stworzenie „kontrowersyjnej” okładki? Jaka była geneza tytułu? Czy Onar podobnie jak Eldo czuje, że był za młody na nagrywania swoich poprzednich płyt? Jak powstawały poszczególne numery na płytę? Kiedy pojawia się „iskra zapalna”, która pozwala Onarowi pisać? Czy Onar wstydzi się swojej wcześniejszej zajawki na bauns? Jaką rolę odegrał na płycie duet producencki Złote Twarze? Nowy White House? Stosunek Onara do konsumpcjonizmu?

Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.