Ziomki Podziemia

Ziomki Podziemia to strona poświęcona promowaniu artystów polskiej sceny undergroundowej. Bardzo często na nielegalnej scenie jest wiele utalentowanych postaci o których nigdy nie przyjdzie nam usłyszeć, dzięki stronie Ziomki Podziemia mamy szanse to zmienić i przynajmniej pozwolić artystom sceny undegroundowej zaistnieć w szerszym świecie. Dołącz do nas lub posłuchaj playlisty podziemia.

Aby dołączyć do naszej Playlisty na MySpace i WebMyzyka, że przedstawisz swoją produkcję na Forum w dziale Podziemie

Co zrobić aby dostać się do ekipy Ziomków Podziemia?

  1. Musisz posiadać opublikowane utwory w sieci na profilu muzycznym typu MySpace czy YouTube aby inni mogli Cię posłuchać.
  2. Twoje utwory powinny reprezentować dobry poziom ? zarówno tekstowy jak i wokalny.
  3. Musisz zaprezentować swoje utwory na Forum w dziale Podziemie z dopiskiem ZP czyli Ziomki Podziemia np.: Twój pseudonim artystyczny ? tytuł utworu ZP.
  4. Jeśli zostaniesz zaakceptowany to zostaniesz przez nas poinformowany w Prywatnej wiadomości na Forum gdzie otrzymasz dalsze instrukcje.
  5. Dodatkowo musisz być aktywnym członkiem naszego portalu i Forum, publikować swoje utwory, udzielać opinii w tematach czy oceniać produkcje innych użytkowników forum.
  6. Jeśli nie spełnisz tych wymagań niestety zostaniesz usunięty ze strony Ziomków Podziemia.
  7. Strona jest dla ograniczonej liczby raperów zostaną tylko najbardziej aktywniejsi i najlepsi tak aby cały czas podnosić poziom rapu podziemia.

Co oferujemy?

  • Twój profil na stronie Ziomki Podziemia, specjalną rangę na Forum, patronat, promocje na stronie i na naszej Playliście.

Jeśli macie jakieś pytania, pomysł itp. piszcie do nas (adresy w dziale Kontakt).